» 4 shenjat e horoskopit më të vështira për tu kuptuar!

4 shenjat e horoskopit më të vështira për tu kuptuar!

E kemi kaluar të gjithë këtë; atë momentin kur sado që të përpiqesh të shpjegohesh tek të tjerët, duket sikur nuk të kuptojnë. Por më akut, këtë hall e kanë shenjat në fjalë:

Gaforrja – njihet ndryshe edhe si nje nga shenjat që ndryshojnë më shumë- ajo përjeton keqkuptime edhe për shkak se shenjat e tjera nuk ia ndjekin dot ndryshimin e papritur emocional dhe nuk ia kuptojnë si e ka humorin.

Akrepi – e adhuron intimitetin, dhe kërkon t`i mbajë informacionet për vete; të mbështjellë në mister, të lindurit e kësaj shenje e kanë vetë tendencën që të mos kuptohen.

Bricjapi– nuk kërkon gjithmonë të integrohet. Për këtë arsye, në disa situata, mund edhe të mos kuptohet sic duhet nga ata rreth e qark tij që nuk gjenden në një gjatësi vale.

Ujori – e sheh botën ndryshe nga të tjerët; idetë e tyre janë zakonisht unike, sepse kanë një si gjuhë të vetën. Kanë mënyrën e vet të të menduarit dhe nuk i justifikohen njeriu.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera