» “Është bërë shkopi me m*t në të dy krahët, nuk ke nga ta kapësh … ”/ Përgjimet në “Bild”, reagon ish-kryebashkiaku i PS

“Është bërë shkopi me m*t në të dy krahët, nuk ke nga ta kapësh … ”/ Përgjimet në “Bild”, reagon ish-kryebashkiaku i PS

Prej ditës së djeshme, politika është trazuar edhe një herë pas përgjimeve që janë publikuar nga gazeta gjermane “Bild”, ku në këto audio këtë herë dëgjohej edhe kryeministri i vendit, Edi Rama.

Një koment i lënë në Facebook-un e Shpëtim Gjikës ka tërhequr vëmendje, një ditë pas këtyre audio-përgjimeve të reja.gjika

Ish-kryetari i Bashkisë së Vlorës, ka shkruar: E kishte mirë xha Kamberi, Kamber Aliko, kur thoshte: eh more djema, është bërë shkopi me m*t në të dy krahët!

Duket  se ky është reagimi i tij Gjikës për zhvillimet e fundit në politikë, por pa dashur të bëj komente më të detajuara dhe duke shkaktuar kështu të qeshura mes miqve të tij në rrjetin social.

 


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Pse vuan Rama? Ai ka gjithçka! …

Të tjera