» Është 5 vendëshe, por nuk do ta besoni sa persona dalin nga kjo makinë

Është 5 vendëshe, por nuk do ta besoni sa persona dalin nga kjo makinë

Ky është momenti kur 14 persona, përfshirë 10 fëmijë, kanë dalë nga një makinë me 5 vende.

Video u filmua nga James Bowen nga dritarja e shtëpisë së mikut të tij në Blackburn, Lancashire.

Pamjet tregojnë Vauxhall Corsa të parkuar mes dy makinave të tjera ndërsa gratë, fëmijët dhe një burrë ndalin nga makina.

Është ilegale që një shofer të marrë më shumë pasagjerë sesa ka rripa sigurie në një makinë.

 


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Pse vuan Rama? Ai ka gjithçka! …

Të tjera