» FOTO/ Albana Osmani para 17 vitesh s’ka lidhje me Albanën sot

FOTO/ Albana Osmani para 17 vitesh s’ka lidhje me Albanën sot

Albana Osmani ëshë një nga figurat më të hershmë të ‘Top Channel’.

Moderatorja ka drejtuar shumë programe të njohura si ‘Top fest’, ‘Big Brother Fun Club’, ‘Select’.

Por mëngjesin e sotëm Albana është kthyer pas në kohë duke publikuar një foto ku tregon rrugëtimin e saj të gjatë në televizion.

Ndryshe nga sot, Albana ka pasur flokë të shkurtër dhe bjondë dhe dukej më tepër sportive në atë kohë.

Gjihashtu krah kartës identifikuese me emrin e saj dhe profesionin që Albana ka ushtruar për vite të tëra, ka shkruar:

“Ndihem si sot edhe pse kaluan 17 vite. Çfarë bëri Oprah Winfrey në jetë. Realizoi çdo ëndërr të saj me klas dhe dinjitet. Kaq e bekuar dhe kaq e lumtur, faleminderit publikut më të mirë në botë”.

Image


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera