» VIDEO/ Marina Vjollca flet për tradhëtinë

VIDEO/ Marina Vjollca flet për tradhëtinë

Marina Vjollca, është nga ata vajza shqiptare, që vështirë të të hiqen nga mendja, jo vetëm për fytyrën engjëllore dhe të ëmbël, por edhe për format bombastike të trupit të saj.

Gjithashtu ndër më të komentuarat në media, sidomos për jetën private.

Në një intervistë për “Prive”, para 6 viteve, atëherë kur nuk ishte e lidhur me Getoarin, Marina ka folur për tradhëtinë.

E pyetur nga moderatori nëse ka tradhëtuar ndonjëherë, Marina është përgjigjur se tradhëtinë e ka tabu duke nënkuptuar se jo vetëm që nuk tradhëton, por as partnerin nuk do ta falte.

“Ah e kam tabu, tradhëtinë e kam tabu. Jo nuk kam tradhëtuar”, është shprehur Marina.

© SYRI.net


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera