» “Për të gjithë admiruesit e fotoshopit”/ Anxhela Peristeri “u’a mbyll gojën” kritikëve

“Për të gjithë admiruesit e fotoshopit”/ Anxhela Peristeri “u’a mbyll gojën” kritikëve

Kohët e fundit këngëtarja Anxhela Peristeri është akuzuar nga fansat e saj për përdorim të fotoshopit në setin fotografik.

Këngëtarja shfaqej tejet në formë dhe e tonifikuar, gjë që bëri që ndjekësit të dyshonin se ajo po përdorte fotoshop.

Anxhela ka vendosur t’iua mbyllë gojën të gjithë kritikëve duke publikuar një video ku shihet super në formë.

“Për të gjithë admiruesit e fotoshopit”-shkruan ajo krahas videos.

 


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera