» Amarda Toska më seksi se kurrë/ Dalin pamjet “e nxehta”

Amarda Toska më seksi se kurrë/ Dalin pamjet “e nxehta”

Biznesmenia dhe moderatorja Amarda Toska është një nga personazhet që e shohim shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi Ami i ka mahnitur të gjithë fansat e saj me fotot e publikuara në Instagram. Mund të themi me shumë bindje që në këtë set ajo shfaqet më seksi se asnjëherë.


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera