» FOTOLAJM/ Futbollisti i Kombëtares “ngacmon” Nevina Shtyllën, shikoni çfarë i dërgon në “Instagram”

FOTOLAJM/ Futbollisti i Kombëtares “ngacmon” Nevina Shtyllën, shikoni çfarë i dërgon në “Instagram”

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.

nevina-shtylla-eros-grezda

Në muajin janar, Nevina dhe Erosi postuan një foto së bashku që u përfol shumë, ndërkohë që së fundmi Grezda është shfaqur sërish në skenë, teksa i ka lënë koment një “emoji” të sirenës bukuroshes së ekranit.

Grezda - Nevina Shtylla

Kjo e fundit nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje 24-vjeçarit, teksa i ka dërguar 2 “emoji” përqafimesh, duke rikthyer edhe njëherë dyshimet për një lidhje mes të dyve.

Nevina2

dgfghfg


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera