» VIDEO/ ‘Lufta’ mes Ramës dhe Metës, si e sheh rrjeti përfundimin e saj

VIDEO/ ‘Lufta’ mes Ramës dhe Metës, si e sheh rrjeti përfundimin e saj

Ndërkohë që gjakrat janë nxehur për shkak të ngjarjeve të fundit politike ku me ç’dekretimin e dekretit për zgjedhjet e 30 Qershorit nga Meta eshte hapur një debat krejt tjetër në politikën shqiptqare, postimet në rrjet nuk kanë të ndalur.

Në videon e mëposhtme janë montuar portretet e Edi Ramës dhe Ilir Metës në një përballje për “jetë a vdekje”, ku personazhi i montuar si Rama kërcëllen shpatën ndërkohë që personazhi i montuar si Meta i cili mban në duar një litar, xjerr pistoletën dhe e qëllon./Fax/


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera