» Detaje/ PS feston ditëlindjen!

Detaje/ PS feston ditëlindjen!

Partia Socialiste feston sot datëlindjen, ndaj mësohet se për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të jëtë sot i pranishëm në takimin që do të zhvillohet tek Amfiteatri, te Liqeni Artificial i Tiranës.

Kryetari Rama sëbashku me kryetarin e Bashkisë, Erion Veliaj dhe eksponentët e lartë të PS, do festojnë datën e krijimit të Partisë Socialiste.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera