» Genci tallet me Enin në pishina, arsyeja do ju bëjë të qeshni (FOTO)

Genci tallet me Enin në pishina, arsyeja do ju bëjë të qeshni (FOTO)

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë kthyer tashmë në një nga çiftet më të pëlqyer e të komentuar të showbizz-it shqiptar.

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, dy këngëtarët e njohur kanë zbuluar se po bëjnë disa ditë pushime dhe po shijojnë rrezet e diellit.

eni3

Ditën e sotme, Eni ka postuar në “Instastory” një video të këmbëve të saj teksa qëndron në shezllonin e një pishine. Madje ajo ka treguar se i dashuri i saj po tallet me të.

eni2

E gjeni dot pse? Këngëtarja për t’u nxirë sa më shumë, e ka lyer trupin me vaj ulliri. “Që thoni ju, mua vetëm vaji i ullirit më ndihmon më shumë në nxirje, dhe Genci tallet”, shkruan krahas videos, teksa dëgjohet duke qeshur.

eni1enigenci

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera