» FOTO/ E zbukuruar me flori të bardhë dhe diamante, nuk do ta besoni sa kushton ora e Hysajt

FOTO/ E zbukuruar me flori të bardhë dhe diamante, nuk do ta besoni sa kushton ora e Hysajt

Në konferencën për shtyp që parapriu ndeshjen me Moldavinë për mediat kanë dalë trajneri Edi Reja dhe kapiteni i kuqezinjve, Elseid Hysaj.

 

Mbrojtësi shkodran që aktivizohet te Napoli i la të gjithë pa fjalë gjatë konferencës, jo me deklaratat e tij, por me orën të cilën mbante në dorë. Nuk ishte aksesor i zakonshëm, por një orë që vlen plot 190 mijë $, orë e markës zvicerane “Audemars Piguet”, e zbukuruar me flori të bardhë dhe diamante, shkruan Panorama sport.

ore

 


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera