» FOTO/ Dua Lipa u akuzua se përdor photoshop për buzët e saj, Xheraldina Vula emocionon me komentin e saj

FOTO/ Dua Lipa u akuzua se përdor photoshop për buzët e saj, Xheraldina Vula emocionon me komentin e saj

Dua Lipa është akuzuar nga fansat se ka bërë photoshop buzët e saj në fotot kur ka qenë e vogël.

Por këngëtarja me origjinë shqiptare ka hedhur poshtë thashethemet.

Ylli i popit publikoi foto kur ishte fëmijë duke treguar buzët e saj të mëdha.

“Njerëzit që thonë se bëj photoshop fotot kur kam qenë fëmijë për të bërë buzët e mia të duken si të mëdha janë të çmendur. Nuk mund ta besoj që po mbroj veten,”-shkroi ajo.

Sigurisht që pas këtij postimi, Dua Lipa ka marrë shumë komente mbështetëse dhe dashurinë për Duan e ka treguar edhe e ëma e Ledrit, i cili dikur ishte i dashuri i Dua Lipës.

“Ke qenë e bukur që kur ishe 1 vjeç”, ka shkruar mami i Ledrit dhe më pas ajo ka treguar një detaj që e ka parë Duan që kur ishte në barkun e të ëmës sepse ishin fqinj dhe i vuri kapakun duke thënë se nuk ka pse të debatojë për dikë që është e bukur si brenda ashtu edhe jashtë.Image

Image


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera