» Arbana Osmani kapet ‘mat’ nëpër rrugicat e kryeqytetit me Eduart Grishajn

Arbana Osmani kapet ‘mat’ nëpër rrugicat e kryeqytetit me Eduart Grishajn

Edhe pse asnjëri s’e ka pohuar dhe lidhja po mbahet e fshehtë, Arbana dhe Eduarti janë fotografuar shpesh bashkë. Lajmi.net ka siguruar disa foto të shkrepura rrugëve të kryeqytetit, ku shihet moderatorja, që është tek dera e makinës së saj dhe Eduart Grishaj që ngjit shkallët.

Epo, çifti më kot mundohen të mos e pranojnë që janë bashkë sepse gjithmonë janë parë dhe fotografuar krah njëri-tjetrit. Madje as dedikimet e bëra nga të dy nuk kanë munguar në rrjete sociale.

Moderatorja, Arbana Osmani dhe regjisori, Eduart Grishaj.
Moderatorja, Arbana Osmani dhe regjisori, Eduart Grishaj.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera