» ‘Edi Rama ka bërë karrierë duke iu servilosur Ilir Metës’

‘Edi Rama ka bërë karrierë duke iu servilosur Ilir Metës’

Në studion e emisionit Opinion është diskutuar në lidhje me situatën ku ndodhet vendi, pas vendimit të Ilir Metës për të anuluar datën e zgjedhjeve dhe reagimit të kryeministrit se zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor.

Analisti Armand Shkullaku është shprehur se, pavarësisht sulmeve që po iu bëhen presidentit të Republikës, kryeministri Edi Rama ia ka nevojën.

Sipas tij, Rama ka bërë karrierë politike duke iu servilosur Metës.

“Edi Rama ka bërë karrierë duke iu servilosur Ilir Metës”, u shpreh Shkullaku.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera