» Diell, reshje lokale dhe breshër/ Ja çfarë rezervon moti për sot

Diell, reshje lokale dhe breshër/ Ja çfarë rezervon moti për sot

Sot (e mërkurë dt.12) priten reshje lokale në disa qarqe, në përgjithësi, të dobëta (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Ekziston mundësia (ndonëse shumë e vogël) që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre në Lindje gjatë pasditeve.

TEMPERATURAT

Sot (e mërkurë dt.12) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 31 °C

në vendet e ulëta: 18 / 33 °C

në vendet malore: 13 / 29 °C

ERA

Sot (e mërkurë dt.12) era do të fryjë e lehtë deri mesatare

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera