» Nuk mbahet modelja/ Pas ndarjes nga bashkëshorti “çmend” fansat me pozat hot

Nuk mbahet modelja/ Pas ndarjes nga bashkëshorti “çmend” fansat me pozat hot

Ajo e vuajti shumë ndarjen me ish-bashkëshortin Dan Edgar por duket se po gjen ngushëllim në krah të biznesmenit Edward Crossan.

Bëhet fjalë për modelen Amber Tuner e cila duket super tërheqëse teksa pozon me bikini në Ibiza.

24-vjeçarja ka treguar linjat e saj seksi duke “çmendur” fansat.


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera