» FOTO/ A e keni parë ndonjëherë Angela Merkelin me bikini? Epo tani mund ta shikoni

FOTO/ A e keni parë ndonjëherë Angela Merkelin me bikini? Epo tani mund ta shikoni

Angela Merkel është një politikane gjermane që shërben si kancelare e Gjermanisë që nga viti 2005.

Ajo shërbeu si udhëheqëse e Bashkimit Kristian Demokratik të qendrës së djathtë nga viti 2000 deri në vitin 2018.

Udhëtimi politik i Merkelit ka qenë plot sfida dhe sukses.

Sot ajo konsiderohet si gruaja më e fuqishme e botës, ndërkohë që udhëtimi i saj ende nuk ka mbaruar.

Në rininë e saj njihej si një grua që nuk kujdesej shumë për pamjen e jashtme, por ekzistojnë disa momente kur linjat e saj trupore janë kapur nga aparati i paparacëve.

Ajo shfaqet e thjeshtë në një bikini prej trupore të zezë, pa komplekse.

Mbetet të shihet rrugëtimi i ardhshëm politik i kësaj gruaje të jashtëzakonshme, ku deri atëherë bota do ta falënderojë gjithmonë Merkelin për kontributin e saj


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera