» FOTO/ Moderatorja e njohur tregon moshën që është lidhur për herë të parë

FOTO/ Moderatorja e njohur tregon moshën që është lidhur për herë të parë

Moderatorja e njohur Donja Mema pas mbylljes me sukses të programit ‘The Voice Kids’ tani ka vendosur t’ju kushtoj disa kohë ndjekësve të saj.

Së fundmi, moderatorja ka postuar në Instastory një pjesë të rubrikës “Ask me a question”, ku ka zbuluar për fansat e saj shumë gjëra rreth jetës së saj private.
Mes shumë postimeve të saj, pyetja që mori më shumë vëmendje ishte e një ndjekësi i cili ka bërë pyetjen:

“Kur je lidhur për herë të parë?”
Moderatorja nuk ka vonuar shumë dhe është përgjigjur:

“17 vjeç”- duke e shoqëruar këtë koment bashkë me një foto të adoleshencës së saj.

Image

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera