» VIDEO/ ‘Fshatari i rëndomtë që u bë i suksesshëm’ Rezart Veleshnja mendon të sjellë një autobiografi

VIDEO/ ‘Fshatari i rëndomtë që u bë i suksesshëm’ Rezart Veleshnja mendon të sjellë një autobiografi

Rezart Veleshnja është aktor i suksesshëm dhe prej kohësh njihet si pjesë e trupës së ‘Portokalli’.

Ai ka marrë zemrat e publikut me humorin që pëlqehet shumë.

Mirëpo, pak minuta më parë nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’, Rezarti ka habitur ndjekësit teksa ka thënë se do të sjell një libër të vetin.

“Do bëj një libër me histori suksesi: Ja si unë një katunar i rëndomtë, injorant, fshatar u ngrita në karrierë shumë fuqishëm, historia e ime e jetës. Në karrierë mund të ngrihesh, por mos harro që akoma i ke brekët me ngjyrë, kafe mbrapa të verdha para’, ka thënë Rezanti me ironi.

 

 

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera