» Debati te Zheji: “A do ketë Zgjedhje me 30 Qershor?!”

Debati te Zheji: “A do ketë Zgjedhje me 30 Qershor?!”

“A do ketë Zgjedhje me 30 Qershor?!”, është tema e përzgjedhur për tu diskutuar mbrëmjen e sotme në studion e 360grade të Artur ZHEJIT, Live, duke nisur nga ora 21:00 në Rtv Oranews, portalin 360grade.al, Facebook-un e portalit 360grade dhe Youtube

Vendosmëria dypalëshe deri tani nuk le shteg për dyshime, më 30 Qershor do të ketë ose Zgjedhje ose përplasje shumë të fortë.
A është kjo situatë e krahasueshme me ndonjë situatë tjetër?
Përse po dhe përse jo?
A duhet të japë dorëheqjen kryeministri?
Përse po dhe përse jo?
Pse shqiptarët nuk kanë apo nuk ndjekin një opsion të tretë?

Të ftuar:

1. Petrit Vargu
2. Aulon Kalaja
3. Brizida Gjikondi
4. Jul Deda
5. Arlind Qorri
6. Lefter Maliqi

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera