» Postimi i Genc Sejkos trondit rrjetet!

Postimi i Genc Sejkos trondit rrjetet!

Genc Sejko prej kohësh është kthyer në “yll” të rrjetit, nëpërmjet fotomontazheve (meme) me mesazhe të forta politike, të cila herë të bëjnë të qeshesh, herë të mendohesh, e shumicën e rasteve të dyja bashkë.  Sot Sejko ka “tundur” rrjetin me memen e fundit , ku ironizon situaten me Borchardt dhe Ramën.


360grade.al


Videoreditoriali i Zhejit/E Mira absolute nuk egziston, luftoni për të Keqen më të vogël… jo për Bashën, që ti zerë vendin Ramës…

Të tjera