» Kërpaci: Nuk ia mbyllni dot gojën RINISE! Viosana guximtare që nuk hesht perballë së keqes

Kërpaci: Nuk ia mbyllni dot gojën RINISE! Viosana guximtare që nuk hesht perballë së keqes

Policia vazhdon ndalimet nder rinine studentore. Pas studentes Ana Hazizaj, autore e parrulles kunder ambasadorit Borchardt, sot eshte ndaluar studentja e arkitektures Viosana Kokla.

Floida Kerpaci, ish deptete e LSI, denoncon ndalimin e studentes guximtare, e cila nuk hesht perballe se keqes.

Postimi i plote:

Nuk ia mbyllni dot gojen RINISE!

Me urdher te Edi Rames, policia ndalon studenten e Arkitektures Viosana Kokla!

Kriminelet edhe drejtuesit e qeverise te lidhur me krimin dhe drogen nuk ndalohen nga policia, por ndalohet nje e re, studente guximtare qe nuk hesht perballe se keqes qe e ka zene vendin tone, por reagon sepse e do vendin e saj!

Ne e duam Shqiperine, nuk na kercenoni dot, me pranga e burg!

Te rinjte e bashkuar jane me te fuqishem se kurre!

Ndiqeni videon!

Ketu

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera