» FOTO- VIDEO/ Mban premtimin, aktorja zhvishet në mes të stadiumit për fitoren e Lacios

FOTO- VIDEO/ Mban premtimin, aktorja zhvishet në mes të stadiumit për fitoren e Lacios

Lacio arriti të fitonte 2-0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompedicion.

Image result for lazzio vince

Image result for lazzio vince

LAPRESSE SET DEL FILM 'LA CASA DELLE BEFFE' DI PIER FRANCESCO PINGITORE NELLA FOTO : ANNA FALCHI ©BUCCO / LAPRESSE

Image result for anna falchi si spoglia per lazio

Një tifoze e flaktë e Lacios, Anna Falchi, aktore dhe ish-modele, e njohur si tifoze bardhekaltër, ka mbajtur premtimin duke u zhveshur për fitoren e lacialëve.

anna-falchi-956205

annafalchi

Related image

ana1

ana-3

Related image


360grade.al


Videoreditoriali i Zhejit/E Mira absolute nuk egziston, luftoni për të Keqen më të vogël… jo për Bashën, që ti zerë vendin Ramës…

Të tjera