» Foto prekëse nga përcjellja e Major Klodian Tanushit

Foto prekëse nga përcjellja e Major Klodian Tanushit

Sot zhvillohen homazhe për major Klodian Tanushin i cili humbi jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine prej të cilës u nda nga jeta edhe nëntetarja Zarife Hasanaj.

Fotot ku fëmijët dhe bashkëshortja e major Tanushit puthin arkivolin, po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.


360grade.al


Videoreditoriali i Zhejit/E Mira absolute nuk egziston, luftoni për të Keqen më të vogël… jo për Bashën, që ti zerë vendin Ramës…

Të tjera