Gazetarja që po iu heq “trurin” meshkujve/ Dalin fotot “hot” - 360 Grade

Gazetarja që po iu heq “trurin” meshkujve/ Dalin fotot “hot”

Diletta Leottas është një nga gazetaret sportive më të njohura në Itali. Bukuroshja ka zbuluar pasionet e saj për palestrën dhe golfin.

Nëse do t’i hidhni një sy profilit të saj do të shihni foto që tregojnë që ajo i ushtron shumë këto lloj sportesh.

Gazetarja sportive italiane stërvitet çdo ditë në palestër e kjo kuptohet kur sheh trupin e saj të tonifikuar.

Diletta ndan me fansat momente nga ushtrimet në palestër, si për të treguar që me sportin nuk e lidh vetëm profesioni, por edhe pasioni për të patur një trup perfekt.

LEXO EDHE:  Video: Puthi gazetaren pas intervistës/ Dënohet rëndë boksieri i njohur

Por Diletta përveç se stërvitet në palestër pëlqen të luajë edhe golf, madje sëfundmi ka nisur të praktikojë këtë sport dhe trajneri personal i saj në golf është ish-sulmuesi legjendar të Milanit Andriy Shevcenko.


360grade.al


Kohët e palavdishme që po jetojmë …

Të tjera