» Shifra marramendëse/ Revista e njohur zbulon pasurinë e këngëtares shqiptare

Shifra marramendëse/ Revista e njohur zbulon pasurinë e këngëtares shqiptare

Rita Ora,këngëtarja shqiptare e famshme tashmë edhe në gjithë botën është bërë shumë e suksesshme me këngët e saj të cilat kthehen menjëherë në hite dhe koncertet mbushen plot me njerëz.

27-vjeçarja është listuar në njerëzit më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera