» Vret gruan pasi nuk i pëlqeu mënyra se si po fliste

Vret gruan pasi nuk i pëlqeu mënyra se si po fliste

Një burrë i ka treguar policisë vrau bashkëshorten e tij pas një zënke, sepse ai nuk e pëlqente mënyrën se si po fliste ajo.

Fernando De Baere, 73 vjeçar, po përballet me akuza për vrasjen e gruas 47 vjeçare, Maria Sherman.

De Baere dyshohet se plagosi gruan në fytyrë me një pistoletë të kalibrit 38, e cila më pas vdiq.

Ai i tha policisë se ai kishte qenë duke u zënë me Sherman rreth një bashkëpunëtori të saj dhe se nuk i pëlqente mënyra me të cilën ajo po fliste”, raporton Phoenix.

360grade.al


Videoreditoriali i Zhejit/E Mira absolute nuk egziston, luftoni për të Keqen më të vogël… jo për Bashën, që ti zerë vendin Ramës…

Të tjera