» DENONCIMI/ “Ofendoi Ramën në Facebook, ky është i riu që u arrestua sot nga policia”

DENONCIMI/ “Ofendoi Ramën në Facebook, ky është i riu që u arrestua sot nga policia”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kreun e qeverise, Edi Rama se ka arrestuar një djalë të ri nga Elbasani, vetëm se e ka ofenduar në Facebook.

Në mesazhin e tij Berisha ka publikuar gjeneralitetet e të riut dhe foton e tij.

Sipas Berishës ai quhet Rigels Topi dhe është vënë në pranga nga Policia e Elbasanit.

“Skizoidi dhe kryesharesi i vendit arreston te rinj se e ofendojne ne FB. Turp! Rikthim tek eterit e tij xhelat te fjales se lire! Sb”, shkruan Berisha.

Berisha-Rigels-Topi-arrestimi1Berisha-Rigels-Topi-arrestimi

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera