» Digjet makina e gruas së gjyqtarit/ Emri

Digjet makina e gruas së gjyqtarit/ Emri

Gjatë natës së kaluar në territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip ‘Opel Corso’ ngjyrë vishnje, e cila ishte  parkuar në rrugë.

Makina e djegur rezulton të jetë në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit, Sokol Binaj. Bashkëshortja e Binajt punon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:00 në rrugën ‘Grigor Heba’ në kryeqytet, ndërsa makina ishte me targë ‘TR 9837 S’.


360grade.al


Videoreditoriali i Zhejit/E Mira absolute nuk egziston, luftoni për të Keqen më të vogël… jo për Bashën, që ti zerë vendin Ramës…

Të tjera