» Foto +18/ Vajza e Ornela Mutit ndez rrjetin, bën akrobaci e zhveshur

Foto +18/ Vajza e Ornela Mutit ndez rrjetin, bën akrobaci e zhveshur

Vajza e Ornela Mutit ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

Naike Rivelli kohët e fundit ka publikuar foto ndërsa bën akrobaci e zhveshur.

Këngëtarja dhe aktorja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj duke provokuar fansat në Instagram.

Joga është pasioni i 44-vjeçares dhe ajo e shijon në maksimum duke e praktikuar me tanga dhe taka të larta.

/Ora News.tv/

 


360grade.al


Videoreditoriali i Zhejit/E Mira absolute nuk egziston, luftoni për të Keqen më të vogël… jo për Bashën, që ti zerë vendin Ramës…

Të tjera