» FOTO/ Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion

FOTO/ Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion

Mbrëmjene djeshme në Izrael fillloi edicioni i 64 i Eurovision Song Contest .

Mbrëmja kishte rezervuar shumë surpriza dhe performanca pafund, ndërkohë që në fund u kualifikuan për në finalen e madhe 10 shtete si:

Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia, Islanda, San Marino dhe Sllovenia.

Ndërsa Italia, Franca, Gjermania, Britania e Madhe dhe Izraeli janë automatikisht në finale.

Mirëpo, gjatë performancës së Gjeorgjisë të gjithë fansave shqiptar i ka tërhequr vëmendjen këngëtari i cili është një kopje identike e opinionistit Olti Curri.

Ngjashmërinë e ka vënë re edhe këngëtarja Rovena Dilo e cila e ka shpërndarë foton e këngëtarit në fjalë dhe pranë postimit ka shkruar:

“Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për Eurovizion. Olti s`po më besohet që shkove para meje”.

Ndërkohë Olti reagoi duke i dërguar disa emoji të qeshurash dhe duke aprovuar kështu ngjashmërinë mes tyre.

Image

Image

© SYRI.net

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera