» Reperja sfidon Ramën, por bën gafën e pafalshme

Reperja sfidon Ramën, por bën gafën e pafalshme

Baby G është një ndër reperet për të cilat flitet shumë në mediat rozë, jo vetëm për muzikën e saj por edhe për deklaratat e bujshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo po bashkëjeton me partnerin e saj në Tiranë dhe lidhjen e ka bërë publike. Megjithatë protestat në kryeqytet siç duket e kanë lodhur këngëtaren e cila me anë të një videoje në Instagram ka sfiduar kryeministrin Rama.

“Mendoj se do të bëhem presidentja e parë femër e Shqipërisë. Edi Rama ke konkurrencë sepse unë jam lodhur nga këto protesta”, shkruan Baby G.

Mirëpo këngëtarja ka bërë një gafë të vogël dhe ka harruar se Edi Rama nuk është presidenti, por kryeministri i Shqipërisë dhe ky detaj nuk u ka shpëtuar fansave.

https://www.instagram.com/p/Bxc015ZHtLr/

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera