» FOTO/ E kush nuk do ta takonte Selena Gomezin?! Modelja shqiptare e puth para të gjithëve këngëtaren

FOTO/ E kush nuk do ta takonte Selena Gomezin?! Modelja shqiptare e puth para të gjithëve këngëtaren

Festivali i Kanës nisi mbrëmjen e së martës në Rivierën Franceze.

Dhe ky edicioni i 72-të i festivalit riktheu në tapetin e kuq aktoren dhe këngëtaren Selena Gomez.

Ajo dukej mahnitëse e veshur me një veshje të Louis Vuitton, në ceremoninë e premierës së The Dead Don’t Die.

Por në këtë event kaq të rëndësishëm ishte e pranishme dhe modelja e njohur Heidi Lushtaku e cila ka pasur fatin të takonte Selenën.

Modelja ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram teksa shihet duke i dhuruar një puthje këngëtares me famë botërore.

Kujtojmë që Heidi Lushtaku dhe boksieri i njohur Robin Krasniqi Krasniqi kanë treguar se kanë ndërmend që shumë shpejt të bëjnë një dasmë për të kurorëzuar dashurin disa vjeçare.

 

 

Image

360grade.al

farma
KM: “Ju dhunoj me Policinë time! Se për ju s’më rruhet!” Dhe ku gabojnë gazetarët shqiptarë!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera