» U përfol si trajneri i ri i Bayernit/ Gazetari gjerman zbulon gjithçka

U përfol si trajneri i ri i Bayernit/ Gazetari gjerman zbulon gjithçka

Ai dhe Ajaxi i tij kanë fituar dashurinë e të gjithë tifozëve këtë sezon. E kemi fjalën për trajnerin holandez, Erik Ten Hag, që është kthyer në objektiv real për Bajyer Munich dhe jo vetëm.

Shumë zëra spekulonin se gjithçka ishte mbyllur dhe se Ten Hag do të merrte drejtimin e Bayernit në fundin e sezonit, por gazetari i Bild, Christian Falk, sqaron gjithçka.

“Erik Ten Hag nuk do të largohet nga Ajaxi këtë verë për t’u bashkuar me Bayernin. Ai do të qëndrojë edhe këtë sezon në Holandë”.

Christian Falk është gazetar i prestigjiozes Bild dhe mbulon ekipin e Bajernit, ku merr informata të brendshme nga klubi bavarez

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera