» Për një jetë të shëndetshme, ministrja jep shembullin personal (FOTO)

Për një jetë të shëndetshme, ministrja jep shembullin personal (FOTO)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, është fotografuar nga paparazzi ynë pak ditë më parë në zonën e Liqenit Artificial.

Ogerta-Manastirliu5

Ajo bashkë me vajzën e saj kishin veshur rroba sportive dhe po shijonin natyrën e bukur dhe ajrin e pastër të asaj zone, teksa bënin ecje.

Ogerta-Manastirliu4

Edhe pse jemi mësuar ta shohim gjithmonë me veshje serioze dhe formale, kryesisht kostum të zi, me veshje sportive gjithashtu duket mjaft mirë ministrja Manastirliu.

Ogerta-Manastirliu3Ogerta-Manastirliu2Ogerta-Manastirliu

PANORAMA PLUS

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera