» Denoncimi: I ndaluari arratiset nga komisariati/ Policia fsheh ngjarjen

Denoncimi: I ndaluari arratiset nga komisariati/ Policia fsheh ngjarjen

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një tjetër denoncim, të një qytetari.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar mesazhin e një “qytetari dixhital”, sipas të cilit një person i arrestuar është arratisur nga komisariati policisë, por ngjarja është mbajtur e fshehur.


360grade.al


“Mallkimi” i Ministrave të brendshëm shqiptarë, “dashuria” Lleshaj-Rama dhe …

Të tjera