» 360 Gradë/ Havari tregon një të vërtetë në marrëdhënien e tij me Ramën

360 Gradë/ Havari tregon një të vërtetë në marrëdhënien e tij me Ramën

Ish-ushtaraku, Mit’hat Havari i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tregoi një të vërtetë në marrëdhënien e tij me Ramën, që ka ndodhur vite më parë.

Havari: Vite më parë në marrëdhëniet e mia me Edi Ramën, ra puna e doktorrit, (shenja në buzë). Në një moment më tha a thua që doktorri të përfundojë në atë që bën. Ai më pa në sy dhe nuk foli. Unë nuk mund ta besoj që një doktorr të urdhërojë gangster, vagabond të rrahë kundërshtarin e tij. Por u mendova pak dhe kuptova që ai kishte të drejtë. Ishte fryma që ndërsentë në atë kohë presidenti, ndaj kundërshtarëve. Është fryma që mbjell Rama sot kundër medias. Ai nuk duron dot t’i thonë të kundërtën. protestë, janë të rraskapitur, nuk mund t’i bëjnë dot të dyja.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera