» 360 Gradë/ Havari-Malos: Ke bërë shkollën e Enver Hoxhës, dëgjo këtu…

360 Gradë/ Havari-Malos: Ke bërë shkollën e Enver Hoxhës, dëgjo këtu…

Ish-ushtaraku, Mit’hat Havari është përplssur me gazetarëin Bejdo Malo në studion e emisionit “360 Gradë” në RTV Ora sa i përket grabitjes së milionave në Rinas dhe rolit të policisë.

Diskutimi në studio: 

Havari: Çanë rrethimin, hoqën blloqet e betonit. Nuk u hodh gaz. 

Malo: Po ta thotë dikush që Mit’hati 4 vjet polic ka qenë. 

Havari: Ik ore tashi. Këtu funksionin logjikë, mund të jesh gjithë jetën polic e je idiot. 

Malo: Ç’logjika?

Havari: Dëgjo Bejto se atë shkollë ke bërë ti të Enver Hoxhës. Mun të kesh bërë 20 vjet polc e të jesh idiot. Mund të bëhs 4 vjet e je inteligjet. 

Malo: Jo, jo në rregull, në rregull.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera