» Luana Vjollca nxjerr në pah format e saj fizike në rrugët e Stambollit

Luana Vjollca nxjerr në pah format e saj fizike në rrugët e Stambollit

Luana Vjollca është një nga moderatoret bukuroshe të ekranit shqiptar.

Ajo gjithashtu është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon fotografi ku dalin në pah linjat e saj perfekte.

Ajo së fundmi ka publikuar foto ku shfaqet nga Stambolli.

Në foton e publikuar Luana shfaqet joshëse e veshur sport dhe me fustan të ngushtë ku edhe ka treguar linjat trupore.

Bien në sy të pasmet dhe gjoksi i saj.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera