» Ish-kampioni i Botës mbron Elseid Hysajn: Mos e fajësoni për ndeshjen me Arsenalin!

Ish-kampioni i Botës mbron Elseid Hysajn: Mos e fajësoni për ndeshjen me Arsenalin!

Masimo Odo merr në mbrojtje Elseid Hysajn. Dhe kur e bën një kampion Bote, kjo do të thotë se ka një arsye.

Ai flet për ndeshjen që zhvilloi Napoli ndaj Arsenalit në Ligën e Europës, ku italianët u mundën me rezultatin 2-0.

“Është shumë e lehtë që të flasësh keq për mbrojtësit, por Hysaj dhe Mario Rui janë mbrojtës mjaft të mirë. Nuk mund t’i fajësosh për një ndeshje ku e gjithë skuadra luajti keq dhe nuk ishte në lartësinë e duhur. Si trajner them që gabon e gjithë skuadra dhe jo vetëm individët”, ka thënë Odo në një intervistë për mediat italiane.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera