» “Ters” i ri në futboll, ja cili është këngëtari që “mallkon” lojtarët me humbje

“Ters” i ri në futboll, ja cili është këngëtari që “mallkon” lojtarët me humbje

Të gjithë e mbajnë mend shumë mirë, mallkimin e një goli të Ramsejt, i cili shoqërohej me ndarjen nga jeta të një personazhi të njohur. Harrojeni Ramsejn, pasi tashmë kemi një “mallkim” tjetër, atë të këngëtarit kanadez Drejk.

MALLKIMI-DRAKE.duplicate_frame_247-1024x576Çdo lojtar që bën një foto me këtë këngëtar, humbja për ekipin e tij është e sigurt. I pari ishte Sanço, ai që u fotografua dhe Dortmundi pësoi një humbje turpëruese nga Bajerni 5-0.

 

MALLKIMI-DRAKE.duplicate_frame_255Aguero ishte i dyti, që pozoi me Drejkun dhe jo vetëm që Siti humbi nga Totenhemi, por dhe vet argjentinasi humbi penallti. As Kurzava nuk vuri mendje nga dy të parët dhe u fotografua me kengëtarin. PSG-ja skuadra ku ai luan jo vetëm që humbi nga Lila, por pësoi një nga humbjet më të thella të viteve të fundit me rezultatin 5-1.

Tashmë lojtarët me shumë mundësi do të jenë më të kujdeshëm kur u vjen rasti të bejnë një foto me Drejkun.

12271548-0-image-a-35_1555281354669/P


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera