» FOTO/Adelina Tahiri suprizon me çertifikatën e testit të inteligjencës

FOTO/Adelina Tahiri suprizon me çertifikatën e testit të inteligjencës

Nëse inteligjinca e juaj është mbi 140 ateherë ju jeni një gjeni.

Dhe në këtë grup futet dhe këngëtarja Adelina Tahiri.

Këtë e bëri vetë të ditur këngëtarja me anë të një postimi në Instastory duke postuar foton e çertifikatës së testit të inteligjences.

“Provoni edhe ju. Kontrolloni inteligjencën. Ju garantoj, nuk ka njohje këtu”,-shkruan ajo duke i paraprirë komenteve negative nga ndjekësit.

Për të gjithë ata që nuk e kanë bërë ende këtë test, online ka disa mundësi për ta provuar.

ImageImage


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera