» FOTO/ Fifi emocionon me fjalët më të bukura për Fjolla Morinën

FOTO/ Fifi emocionon me fjalët më të bukura për Fjolla Morinën

Dita e sotme është një ditë festë për Fjolla Morinën.

Këngëtarja feston ditëlindjen dhe ajo  ka marr shumë urime nga miqtë dhe të afërmit e saj.

Por një urim shumë special Fjollës i vjen nga shoqja e saj e ngushtë Fifi e cila me anë të një postimi në Instastory e  ka uruar atë me fjalët më të bukura që çdo shoqe e ngushte duhet ti dëgjoj.

“Tan jetën në krah.Gëzuar shpirti i jem.Shumë shpesh më kanë folur e më kanë thënë ‘Çfarë kërkon me Fjollën’ gjithë përgjigja ime ka qënë dhe do të jetë.Një femër me zemrën që ka ajo i duhet të gjithë njërëzve në botë ta kën afër’ ka shkruar ndër të tjera Fifi për Fjollën duke e mbyllur me fjalët:

’Faleminderit që të kam gëzuar ditëlindjen Shac, të duam shumë dhe të paça gjithmonë’.

Image

Image

Image

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera