» Ironia e Dylgjerit: Në kohën time gazetarët i mbaja me gaz, Lleshi po i mban me kundragaz

Ironia e Dylgjerit: Në kohën time gazetarët i mbaja me gaz, Lleshi po i mban me kundragaz

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar me një shënim në faqen e tij në facebook pas përdorimit nga ana e policisë të gazit lotsjellës në protestën e opozitës.

Ja positmi i plotë:

Ku ndryshojnë kohët O Sandër Lleshi?

Në kohën time në Ministrinë e Brendshme, gazetarët i mbaja me gaz.
Në kohën tënde O Sandër Lleshi gazetarët po i mban me kundragaz!!!

Image


360grade.al


“Mallkimi” i Ministrave të brendshëm shqiptarë, “dashuria” Lleshaj-Rama dhe …

Të tjera