» Sondazhi në 360 Gradë/ A do gjenden eurot që u grabitën në 9 Prill në aeroport? Ja si kanë votuar qytetarët

Sondazhi në 360 Gradë/ A do gjenden eurot që u grabitën në 9 Prill në aeroport? Ja si kanë votuar qytetarët

Portali 360grade.al , ka publikuar  një sondazh të ri , ku shtrohet pyetja: A do gjenden eurot që u grabitën në 9 Prill në Aeroportin “Nënë Tereza”, Rinas?

Ngjarja e 9 prillit ku u grabiten  10 milion euro, në mes të ditës ka tronditur mbarë opinionin publik vendas, dhe jo vetëm.

Janë ngritur shumë pikëpyetje në lidhje me këtë ngjarje dhe autoret e saj, por pyetja që shtrohet në 360grade.al, është kjo: A do gjenden eurot që u grabitën në 9 Prill në aeroport?

Ja si kanë votuar lexuesit: 94% e votuesve (1102 vota) mendojnë se eurot e grabitura në Rinas nuk kanë për tu gjendur dhe vetëm 6% prej tyre (73 vota), besojnë se mund të gjenden.

Kjo tregon qartë sa besim kanë shqiptarët tek organet ligji zbatuese dhe aftësia e tyre për të ruajtur rendin.

 

360grade.al

Do të vijë Dita që “ata” do bien në gjunjë dhe do t’përloten, por …

Të tjera