» VIDEO/ Aksidenti i rëndë, dy të vdekur në Maminas. Pamjet e përplasjes

VIDEO/ Aksidenti i rëndë, dy të vdekur në Maminas. Pamjet e përplasjes

Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 23:40 në Maminas.

Një taksi është përplasur me një karburant se ka humbur jetën drejtuesi i mjetit si dhe një vajzë.

Ka qenë vetë policia e cila ka zbular se dy personat kanë ndërruar jetë, ndërsa dyshohet se taksia është devijuar nga një makinë tjetër që e ka përplasur atë.

Video është shpërndarë në rrjetet sociale, ndërsa pamjet janë të rënda pasi mund të shihni trupin e mbuluar i cili besohet të jetë i taksistit.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera