» Përparim Spahiu: Sondazhet, konfirmim për lëvizjen opozitare të LSI

Përparim Spahiu: Sondazhet, konfirmim për lëvizjen opozitare të LSI

Ish-deputeti i LSI Perparim Spahiu ne emisionin Channel One te Roland Qafokut ka komentuar rezultatin e sondazhit te publikuar nga Ora News, per te cilin tha se rezultati pozitiv per LSI ne kete sondazh eshte konfirmim per levizjen opozitare te LSI.

“Sondazhet jane pozitive per LSI. Konfirmon levizjen opozitare te LSI. Eshte lexuar pozitivisht qendrimi dhe vendimi i LSI per ti bere opozite kesaj mazhorance”, tha ish-deputeti I LSI, Spahiut


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera