» Marina sfidon Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

Marina sfidon Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

Marina Vjollca e ka ‘sfiduar’ Luanën me një imazh atraktiv nga plazhi.

Luana Vjollca ka publikuar një fotografi, përmes së cilës tha se po i mungonin pushimet.

Fotoja e Luanës ishte joshëse buzë detit, por pas saj, Marina solli fotografinë seksi e veshur në bikini të bardha.

“Shko në Bahame dhe harro dramat (mqs na e hapi @luanavjollca oreksin🤤)”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, fotografia joshëse e moderatores mori shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit.


360grade.al


Tre të vërtetat e Kujtim Gjuzit, Rama, Berisha dhe Meta….

Të tjera