» Ndërron jetë motra e këngëtarit të njohur

Ndërron jetë motra e këngëtarit të njohur

Motra e këngëtarit të njohur të ish-grupit “One Direction”, Louis Tomlinson, ndërroi jetë në moshën 18-vjeçarja. Felicite Tomlinson u gjet e pajetë në shtëpinë e saj në Londër mesditën e së mërkurës.

Modelja dhe influencuesja e mediave sociale dyshohet se ndërroi jetë pas një ataku në zemër.

“Në këtë fazë ende nuk dihet arsyeja e saktë. Autopsia do të bëhet në kohën e duhur”, thuhej në deklaratën nga policia.

Ajo postoi për herë të fundit në Instagram, ku ka mbi 1.3 milionë ndjekës, të dielën e 10 marsit.

“Nuk e di pse dukem kaq e shokuar”, shkruante Felicite në mbishkrimin e fotos, ku pozonte para pasqyrës.


360grade.al


Tre të vërtetat e Kujtim Gjuzit, Rama, Berisha dhe Meta….

Të tjera